У Звенигородці запрацював ветеранський простір

Фото тематичне

У Звенигородці розпочинає роботу ветеранський хаб! Створюється хаб, як структурний підрозділ Звенигородської міської ради - відділ ветеранської політики, отже він не залежатиме від того, як це часто зараз буває, надійшли благодійні кошти чи ні, а завдяки фінансуванню з місцевого бюджету працюватиме на постійній основі й за чітким графіком.

Про це повідомили у Звенигородській міській раді, пише "Шполяночка+".

Подібні хаби зараз відкриваються в Україні повсюдно. Це дуже нагальне питання допомоги діючим військовослужбовцям і ветеранам, адаптації їх у цивільному житті, - говорить недавно призначений керівник Ветеранського хабу Олег Єременко.

Чоловік недавно сам демобілізувався, повернувшись із території інтенсивних бойових дій. Має за плечима роки служби в силових структурах, звідки свого часу вже й на пенсію встиг вийти. Та коли розпочалося російське вторгнення, повернувся до служби й за останні два роки пройшов у складі бойових груп найгарячішими точками фронту. Сміючись каже, що останнім часом, в його віці, попри підготовку й те, що постійно підтримує фізичний рівень, стало  важко встигати за значно молодшими бійцями. Та все одно, сповнений сил і бажання працювати, а головне допомагати демобілізованим, пораненим і часто морально скаліченим захисникам, отже й взявся очолити Ветеранський хаб у Звенигородці.

Він зазначив, що за допомогою зможуть звернутися не лише ветерани, а й члени сімей безвісти зниклих або тих, хто перебуває у російському полоні, родичі загиблих.

Добре ставлення, можливість порозмовляти з тим, хто не лише готовий слухати, а ще й розуміє про що ти насправді говориш, бо сам пройшов те ж саме, важить більше десятка цивільних психологів. Тому найперше, я хочу дати тим, хто повертається до цивільного життя, таку можливість. Щоб ветерани, мали змогу й проблеми вирішити, й між собою спілкуватися, - підсумовує своє бачення роботи керівник хабу.

Розташований відділ ветеранської політики Звенигородської міської ради у приміщенні Центру надання адміністративних послуг, за адресою м.Звенигородка, вул. Івана Сошенка, буд. 47, кімната №2. А за додатковою інформацією з цього приводу можна звернутися за особистим телефоном Олега Єременка: 067-659-87-05.

Коментарі