Учасника бойових дій Клару Мошенську привітали з днем народження

1-го березня керуючий справами Шполянської міської ради Василь Курінний та заступник голови районної ради ветеранів війни і праці Олександр Пряжко привітали довгожительку Шполи Клару Мошенську з 92-м днем народження. Клара Олександрівна зраділа красивим трояндам, які подарували їй земляки, а також подарункам.

Клара Мошенська — ветеран Другої світової війни, учасник боїв на передовій фронту. Будучи ще зовсім юною — у віці 17 років її мобілізували на фронт як медичного працівника. Була призвана з Уралу, де народилася і виросла. Визволяли Україну, Польщу, дійшла до Берліна. Трудовий вік її пройшов на швейній фабриці у Шполі. Зарекомендувавши себе здібною і мислячою працівницею, була призначена спочатку майстром, а потім — начальником цеху. Паралельно заочно закінчила технікум швейної промисловості у Києві.

Навчання поєднувала із практикою. Чоловік працював збиральником на меблевій фабриці. Так минали літа у Шполі, яка стала другою малою батьківщиною для Клари Мошенської. Піклуються сьогодні про стареньку її двоє онуків, радують дві правнучки і правнук.
У день народження гості побажали старенькій ще довгих років благополуччя і радості від прожитих днів.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).