Учні Шполянщини здобули перемогу в заключному етапі всеукраїнського конкурсу

Фото: тематичне

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українське товариство охорони птахів з 2014 року проводить щорічний заочний Всеукраїнський конкурс «Птах року».  Цьогоріч, традиційно, конкурс також проводився. участь у ньому взяли і школярі нашої громади та досягли високих результатів.

Про це пише "Шполяночка+".

Головною метою конкурсу є актуалізація уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони птахів та їх природних біотопів, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття птахів.

Номінаціями конкурсу і вимогами до робіт були: 
І. Змістовна різнопланова робота. Номінація передбачає випуски стінгазет, виготовлення інформаційних та агітаційних листівок, лепбуків, банерів, агітаційних плакатів. 
ІІ. Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська і практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів. Номінація передбачає реферати, презентації, результати власних спостережень за птахами, власні фото. 
ІІІ. Кращий літературний твір. Власні оповідання, казки вірші про птахів. 
IV Кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни. 
V. Кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни. Номінація передбачає власні поробки з природних матеріалів, ниток, тканин (зображення птаха у вигляді вишивки бісером, стрічками та нитками), глини, паперу, скла. 

Почесне перше місце за кращий доробок, краетивність та самобутнє сприйняття орнітофауни (власні поробки з природних матеріалів, ниток, тканин (зображення птаха у вигляді вишивки бісером, стрічками та нитками), глини, паперу, скла) отримали вихованці гуртка «Диво-вовна» Комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської міської рад ОТГ Черкаської області (керівник: Задворська Ольга Іванівна).

Також нагороджено Кудієнко Софію, ученицю 9-а класу Шполянського ліцею № 1 Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області (керівник: Лук’яненко Марина Олександрівна), яка здобула третє місце у номінації найкращий малюнок.