Учні Шполянського ліцею №5 взяли участь у відкритому обласному фестивалі “Щедрівочка щедрувала”

На Черкащині вкотре стартував відкритий онлайн фестиваль «Щедрівочка-щедрувала». До участі запрошується етнографічна та краєзнавча спільнота Черкащини, а також всі регіони України, які зможуть долучитися до заходу. Учні Шполянського ліцею №5 взяли у ньому участь.

Про це повідомляє "Шполяночка+".

Програма заходу була такою: керівник колективу завантажує у соціальну мережу Facebook власне відео – відтворення обрядів циклу зимових свят в різних регіонах України та Черкащини з обов’язковим зазначенням у пості хештегу #ОЦТКІЕ_Черкаси #Schedryk_2024. У виступі слід вказати наступну інформацію: назва колективу; назва виступу. До композиції включаються різні жанри народної самодіяльності. Використовується музичний супровід. 

Відповідні відеоролики опублікували у своїй соціальній мережі і представники Шполянського ліцею. Участь взяли учні 1-8 класів, за що в результаті були нагороджені дипломами.

Для довідки: Відкритий обласний онлайн фестиваль «Щедрівочка щедрувала» (далі – фестиваль) започаткований і проводиться Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради. Фестиваль проводиться з метою збереження та примноження культурної спадщини свого краю, вивчення традицій та звичаїв українського народу, сприяння їх подальшій популяризації серед учнівської молоді, активізації краєзнавчої роботи, розширення напрямків краєзнавчих досліджень та підтримки юних краєзнавців і народознавців, які збирають, досліджують, вивчають звичаї та традиції свого краю.