Українка стала найкращою юною спортсменкою Європи

Два роки українка Ярослава Магучіх не знала рівних на юнацьких змаганнях зі стрибків у висоту – виграла чемпіонат світу, Європи, Олімпійські ігри. Тепер 18-річна спортсменка робить впевнені кроки в дорослому спорті. Саме її визнали найкращою молодою легкоатлеткою Європи.
Нещодавно дівчина завоювала "срібло" на чемпіонаті світу в Досі – підкоривши планку на висоті 2,04 метра та встановила світовий рекорд серед спортсменок до 20 років.

Наразі лаври таки наздогнали дівчину. Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла відразу дві найпрестижніші премії за один вечір. Перша премія красуні дісталася в Таллінні. Європейська легкоатлетична асоціація назвала українку "висхідною зіркою року" у своєму виді спорту. Переможницю номінації визначали голосуванням серед ЗМІ, фанатів, представників національних федерацій і експертної комісії European Athletic.

І в цей же день Ярослава Магучіх була визнана кращою юною спортсменкою Європи у всіх літніх видах! Премія імені колишнього президента польського олімпійського комітету Петра Нуровського, який трагічно загинув в авіакатастрофі, була надана українці на Генеральній асамблеї Європейських олімпійських комітетів у Варшаві.