Упевнені в своїх силах і налаштовані на подальшу боротьбу!

   На початку березня за ініціативи міського голови Сергія Кравченка  та підтримки депутатів міської ради у місті було створено новий футбольний клуб «Шпола».

   Це стало кроком до повернення місту футбольної слави, розвитку спорту та популяризації здорового способу життя.

   Про перші підсумки спортивного життя новоствореного клубу «Шполяночці+» розповів керiвник ФК «Шпола» Юрій Плосконос. 

  — Юрію Миколайовичу, нещодавно завершилось перше коло першостi Черкаськоi областi з футболу серед команд  першоi  лiги, в якiй бере участь команда ФК Шпола. Яким виявився дебют  нашої команди?

  — Виступ нашої  команди в цих змаганнях  виявився непростим. Пiсля досить непоганої гри з командами вищої лiги Черкаського футболу в матчах кубку областi  в квiтнi,  в перших матчах першостi гравцi  команди не змогли продемонструвати всiх своїх кращих якостей.  I  у трьох  стартових  іграх набрали лише одне очко.

  Але поступово з середини першого кола гра команди поліпшувалась. I  в завершальних матчах з командами смт. Вільшани та с. Будища, які перебували на лідируючих позиціях турнірної таблиці, та  канівською командою  наші  футболісти мали значну ігрову перевагу, досягли в них позитивного, хоча  і  не масимально можливого результату.

  У підсумку після першого кола ФК «Шпола» набрав 9 очок  і посідає  шосте мiсце в своiй групi.

  — Окрім набраних очків, які ще можете назвати успіхи ФК «Шпола»? 

 — Доробком нашої  команди в першiй  частинi  чемпiонату є визначення основного складу команди, напрацювання iгрових зв'язкiв та полiпшення взаємодії  мiж гравцями, появу  в  них  впевненостi  у своїх силах.

   Для нас це також дуже важливо, адже бiльшiсть футболiств  команди — це молоді хлопці  18-23 рокiв, яким ще бракуe  iгрового досвiду  та  психологiчної   стабiльностi.

  — При створенні команди акцент робився саме на місцевих футболістів…Чи продовжується пошук молодих спортсменів?

  —Так, Наша команда, як i планувалось її  засновниками, сформована в абсолютнiй  бiльшостi  з мiсцевих футболiстiв — із 20 членів команди лише двоє гравців запрошенi  з м.Черкаси, а решта зi  Шполи, Лебедина, Василькова, Скотаревого, Веселого Кута, Iскреного, Матусова, Сигнаївки, Лип'янки. Керiвники та тренери  футбольного клубу  і  надалi продовжують пошук молодих мiсцевих футболiстiв, якi могли б  долучитись до нашоi  команди,  таким чином  створюючи можливiсть реалiзувати свої  спортивнi  здiбностi  молодi  Шполянського району.

   Виступи команди ФК Шпола в цьому роцi ,  тренувальний процес,  пошук молодих футбольних талантiв  Шполянщини  стали  можливими завдяки пiдтримцi  декiлькох  пiдприeмств,  установ та пiдприeмцiв  нашого району. 

  Найбiльшу допомогу клубовi надали генеральний спонсор — директор ТОВ «Віва Капітал» Вадим Логвiнов, приватний пiдприємець Сергій Мальчик,  директор ПрАТ «Шполянський завод продовольчих товарів» Олег Кошовий, директор СТОВ «Агрофiрма «Вись» Василь Вареник.

  Сподiваюсь, що ще в цьoму сезонi  знайдуть можливiсть пiдтримати команду і  iншi  господарюючi структури нашого району.

   Наразi  триває  невелика  перерва в змаганнях.  В кiнцi  липня- на початку серпня ми  плануeмо провести  кiлька тренувальних матчiв,  а вже 13 серпня на своєму стадiонi   наша команда  прийматиме команду «Урожай» з Корсунь-Шевченкiвського  в  стартовому матчi  другого кола першостi.

   Турнірна таблиця першості Черкаської області з футболу  серед команд першої ліги

Група «А»

1. "Урожай" м. Корсунь-Шевченківський         8      6      1     1      17 - 4    19

2. ФК "Сміла" Сміла                                        8      5      1     2      12 - 6    16

3. "Колос" смт. Вільшана                                7      4      1     2      12 – 7    13

4. ФК "Будище"с. Будище                              7       3      3     1      11 – 8    12

5. "Слобода" с.Червона Слобода                    8       3      2     3      8 – 11    11

6. "Шпола" м. Шпола                                     8       2      3     3      9 – 10     9

7.  ФК "Городище" м. Городище                     8       2      2     4      4 – 12     8

8. "Катеринопіль" м. Катеринопіль                 8       1      2     5     10 – 17   5

9. "Канів-Миронівська

  птахофабрика" м. Канів                               8      1      1     6      5 – 13    4

 

Футбольні новини 5:1 —  на користь «ЛНЗ-Лебедин»

    8 липня відбувся одинадцятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.

  «ЛНЗ-Лебедин» на своєму стадіоні «ЛНЗ-Арена» приймав команду «Олімп» м. Кам’янка. Гра пройшла за явної переваги нашої команди, яка повністю перегравала своїх опонентів на всіх ділянках поля. Вже в дебюті зустрічі Євген Гуд дальнім ударом відкриває рахунок, проходить декілька хвилин і Олександр Лобов подвоює рахунок 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Наші гравці контролюють хід поєдинку, Сергій Дєдов доводить рахунок до 3:0, а через п’ять хвилин Віталій Грицай робить рахунок 4:0.

   В одній із контратак гості скорочують розрив 1:4 на користь «ЛНЗ-Лебедин». З таким рахунком закінчується перший тайм.

   У другій половині зустрічі Мар’ян Литовчак забиває гол — 5:1 на користь нашої команди.

   У другому таймі наші нападники не використали декілька слушних моментів для взяття воріт. Матч так і закінчився з рахунком 5:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин».