Урядом підвищено рівень матеріального забезпечення одержувачів пенсії в разі втрати годувальника, який загинув під час участі в АТО/ООС

На засіданні Уряду, на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського, за результатами його зустрічі з представниками родин захисників України, яка відбулася 29.08.2021 щодо розв’язання проблемних питань з пенсійного забезпечення членів сімей загиблих захисників України,  прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 р. № 674”, якою підвищено рівень матеріального забезпечення одержувачів пенсії в разі втрати годувальника, який загинув під час участі в АТО / ООС.

Зокрема, кожному з непрацездатних батьків, дружині (чоловікові) загиблого захисника України встановлено з 1 січня 2022 р. мінімальну пенсійну виплату по втраті годувальника 7 800 гривень.

При цьому ця виплата забезпечуватиметься незалежно від наявності і чисельності інших непрацездатних членів сім’ї, на яких призначена пенсія в разі втрати годувальника.

Підвищення стосуватиметься 2 000 осіб. Пенсійна виплата для них збільшиться в середньому на 2 000 гривень.