«УРОЖАЙ» ПЕРЕВТІЛЮЄ СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ НА МОДНИХ ДІВ

СЕЛЯНКИ СТАЛИ ПАНЯНКАМИ

Щороку інтернет-видання «Про село» проводить фотоконкурс  «Від селянки до панянки», в рамках якого здійснюється перевтілення сільської жінки, яка стає на крок ближчою до успіху в діловому та особистому житті.

 

Вони знають усе. Як ре­монтувати дороги і перекри­вати дахи. Як організувати суботник або ж феєричне свято. Де знайти будматеріали, кошти, грейдер, квіти та все-все-все на світі. Сильні жінки, які волею долі та власного харак­теру стали головами сільських рад, після на­пруженого робочого дня біжать додому. Там їх че­кають домашні клопоти, яких у селі — хоч греблю гати… А жити коли та ще й красиво?

Проект «Від селянки до панянки»... Такий шлях пройти 20 жінкам запропо­нували організатори конкурсу — ТОВ «НВФ «Урожай», твор­че об’єднання «proСЕЛО», професійні дизайнери, перукарі, косметологи та фото­графи. Але тільки одна із конкурсанток, зовнішні зміни якої найбільше вразять журі, отримає головний приз — подорож до Лапландії та грошову винагороду на реалізацію власного проек­ту розвитку села. Оскільки конкурс відбувається третій рік поспіль, то варто сказати: дві попередні переможниці вже відвідали Париж та Кіпр. Цьогоріч - Батьківщина Свя­того Миколая. Ех... Хіба не ідеальний новорічний пода­рунок?

Валентина ЯЦЕНТЮК (с. Соболівка)

Частина сільських голів уже відчули себе красунями з журналів. Серед них — і сільські голови зі Шполянщи­ни: на перевтілення до Києва їздили Валентина Яцентюк (с. Соболівка), Валенти­на Драчова (с.Терешки) та Наталія Кирченко (с.Водяне). Кожна з них — гідна пере­моги. Для когось запрошен­ня до співпраці було повною несподіванкою, для когось — давно очікуваною і вимріяною винагородою. Втім, слідкуйте за перебігом конкурсу і три­майте кулаки за шполянсь­ких учасниць. 19 грудня буде оголошено офіційні резуль­тати конкурсу. А ще кожен із нас може віддати свій голос за свою фаворитку на сайті www.proselo.com.ua

з 12 груд­ня 2016 р. до 5 березня 2017 року. Це інтерактивне голосу­вання допоможе визначити володарку призу глядацьких симпатій. Вона теж зможе відвідати одну з дивовижних країн світу.

Наталія КИРЧЕНКО (с. Водяне)

 

Родзинкою на торт ста­не фотосесія для жінок: професійне портфоліо їм також одарують на згад­ку. Але, мабуть, у цій історії зовсім не це є головним. За­дум проекту насправді — на­багато глибший. Залишивши багатоповерхові клопоти та рутинні сільські справи, жінку зненацька переносять у світ зачісок, парфумів і розкішних суконь. Час зупиняється. Вона — в центрі уваги та опіки, над її волоссям і вбранням ча­клують вправні руки фахівців. Це незвично для неї — жінки, яка, маючи на кожен день по тисячі нагальних справ, не звикла зосереджуватись на собі. Оскільки важливо хоч інколи створювати для неї ось такі прекрасні життєві фрагменти, коли жінка може відчути себе Жінкою сповна...

І поглянути на чарівний світ довкола із висоти розкішних підборів.

 Валентина ДРАЧОВА (с. Терешки)

 

Олег ВАСЕЦЬКИЙ, директор ТОВ «НВФ «Урожай»:
«Нам часто здається, що наше повсякденне життя значно відрізняється від того, що ми звикли бачити по телевізору, читати на сторінках газет. Складається враження, що люди з голубих екранів видають себе за інших, абсолютно далеких від реальності персонажів. Насправді ж, за яскравою картинкою ховаються такі самі люди, як ми з вами: зі своїми клопота­ми і проблемами, турбо­тами і хвилюваннями. Всі ми одного сорту. А стати героєм глянцевих сторінок може будь-хто. Як приклад — проект «Від селянки до панян­ки». Проте чи зміниться сутність людини, від зміни образу навряд чи залежить. Перевтілення може бути хіба що по­штовхом до того. Найбільший потенціал знаходиться всередині кожного з нас...».

Марія ОСИКА.

НА ЗНІМКАХ: учасники фотоконкурсу сільські голови зі Шполянщини