Уряд встановив кількість вихідних на свята

ГРАФІК НОВОРІЧНОГО ВІДПОЧИНКУ

Вже за місяць в Україну прийдуть улюблені в народі новорічні святкування і урядовцями затверджено графік вихідних на січень 2017 року.

Кабінет Міністрів встановив два додаткових вихідних дні, повідомляється на сайті уряду.

Так, оскільки Новий рік 1 січня випадає на неділю, то додатковим вихідним буде понеділок, 2 січня.

Різдво Христове 7 січня припадає на суботу, відповідно, ще одним вихідним буде 9 січня (понеділок).

Таким чином, на Новий рік українці відпочиватимуть три дні поспіль (31 грудня, а також 1—2 січня), як і на Різдво — 7—9 січня.

У цілому в січні громадяни отримають 11 вихідних з урахуванням звичайних уїкендів. «Розпорядження має рекомендаційний характер, рішення про перенесення робочих днів приймається роботодавцем самостійно шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа», — наголошується в постанові.

Якою ж буде погода на Новий рік? Чи додасть казкового настрою, даруючи лапатий сніг без болота чи ожеледиць?

Видатний астролог України, спадковий провісник і цілитель Леонід Горбань обіцяє, що нам належить сніжна, але не виснажлива, холодна зима. Погода значно відрізнятиметься від брудних заморозків минулих років.

Сніг у цьому році має розпочатися вже наприкінці осені — в двадцятих числах листопада. Передбачення астролога Горбаня, незважаючи на те, що його «бачення» не підкріплене науковими розрахунками, підтримують і українські метеорологи. Вони досить-таки впевнено говорять про те, що зима цього року буде сніжною, а погода на новорічні свята 2017 року в Україні буде, мабуть, найкращою за останнє десятиліття.

Пересвідчитися у таких прогнозах зможемо вже дуже скоро.