Успішний господар — це прагнення порядку у всьому

Коли кажуть, що зустрічають людину за одягом, то мають на увазі здатність презентувати свою охайність і вміння створити власний естетичний вигляд. Тоді в розумових здібностях такої особистості годі й сподіватися, бо створити естетику навколо себе, заохотити інших попрощатися навіки з гармидером потребує певних організаторських здібностей.

Благоустрій територій для чинного голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка є важливим пріоритетом, на що він постійно звертає увагу як своїх підлеглих, так і взиває до громадсько-політичного активу, простих мешканців міста і сіл району. Зокрема ми бачили, як тривали роботи з упорядкування активістами політичного об’єднання Блок Петра Порошенка «Солідарність» восьми автобусних зупинок, які пофарбували та привели в належний стан на території району.

Володимир Миколайович знаходить час і особисто перевіряє, як проводяться роботи з підтримки належного стану територій: упорядкування віддалених від міста зупинок, викошування трави на міських вулицях, звільнення їх від сміття тощо. А нещодавно ми стали свідками проведення ремонтних робіт на спорудах центрального входу до стадіону «Колос». Цей об’єкт є місцем масового відвідування громадян, адже тут постійно проходить велика кількість турнірів та товариських поєдинків з різних видів спорту. Приємно, що завдяки допомозі небайдужих приватних підприємців Павла Мальчика, Петра Комара, Сергія Збризького та звичайних жителів, минулого тижня розпочались ремонтні роботи вхідної арки, такі дії надихають громаду вірити у близьку перемогу над всіма негараздами в країні. Бо начебто людей гнітить криза, державу роз’їдає корупція, а в Шполі кипить будівництво: поряд із стадіоном будують церкву, трохи далі — Павло Мальчик споруджує новий готельний комплекс з особливою архітектурою. Отже, розбудовуємось, не впадаємо в депресивні настрої!

Проїжджаючи біля території ТОВ «Сільгосптехніка», голова райдержадміністрації відмітив чисту, прибрану, викошену територію. Керівник товариства Володимир Колотило завжди дбає про прилеглі ділянки свого господарства, до того ж, надав спонсорську допомогу для заміни вікон Лип’янській загальноосвітній школі, ніколи не відмовляє в підтримці та забезпеченні необхідними речами воїнів АТО.

— Порівнявши два приміщення, які розташовані один навпроти одного, — ПАТ «Шполатехагро» і житловий будинок, складається враження, що багато людей не надто переймаються окрасою свого рідного міста — каже Володимир Миколайович. — Також розташований поряд магазин «На околиці» зовсім не відповідає зразкам європейської чистоти та не приваблює зовнішнім виглядом. Вкотре звертаюся до мешканців району: підтримуйте чистоту присадибних ділянок, і я дякуватиму кожному, хто небайдужий до стану довкілля рідної Шполянщини.

Наталія ДАВИДЕНКО. Фото з сайту райдержадміністрації.