Увага!

Шполянська міська рада звертається до усіх учасників виборчого процесу з проханням не розклеювати агітаційні матеріали у невстановлених для цього місцях!

    Ми усі докладаємо багато зусиль, щоб наше місто було чистим і охайним, і виборчі перегони – не привід засмічувати рідну Шполу.

   -  Сьогодні працівники комунальних підприємств Шполянської міської ради, які вже зранку працювали на вулицях міста, помітили майже на кожному стовпі електропередач по вулиці Соборній розклеєні агітаційні листівки із зображенням одного з кандидатів на посаду об’єднаної територіальної громади.

    Відповідно до пункту 3.11.4 Правил благоустрою міста Шполи, а також ст.152 Кодексу України про адміністративне правопорушення розклеювання оголошень, афіш на будинках, стовпах, каркасах, деревах та інших не визначених для цього місцях є грубим порушенням, за яке передбачена адміністративна відповідальність (стягнення штрафу у розмірі від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів, а для посадових осіб – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів), - зазначив секретар Шполянської міської ради Олег Денисенко.