Увійшли в п’ятірку кращих команд України

Як повідомила директор Матусівської ДЮСШ Надія Стеценко, з 12 по 15 квітня в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу проходила Першість України по футзалу серед дівочих команд 2005-2006 років народження.

Команда дівчаток «Ніка» Матусівської ДЮСШ також взяла участь у цих змаганнях, попередньо зігравши вдало зональну Першість України в м. Берислав Херсонської області і увійшовши до фіналу, який проходив у місті Кам’янець-Подільський. До фіналу увійшло вісім областей України — Дніпропетровська, Волинська, Донецька, Житомирська, Хмельницька, Херсонська, Львівська та Черкаська.

У своїй підгрупі команда «Ніка» виборола друге місце, увійшовши до фіналу, але, на жаль, поступилася команді «Багіра» Донецької області та посіла четверте місце. Команду готували тренери-викладачі Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Жовнір та Надія Стеценко. Директор спортивної школи Надія Стеценко та тренер-викладач Олександр Жовнір дякують батькам за фінансову підтримку та небайдужість до спортивних досягнень своїх дітей.