В Черкасах розпочався набір в патрульну поліцію

Стартував набір в патрульну поліцію міста Черкаси. Участь в конкурсі може взяти кожен громадянин України, незалежно від статі, віком від 21 до 35 років, який фізично розвинений, не має судимостей, вільно володіє українською мовою та прагне змін.

Набір в патрульну поліцію розпочався 21 вересня в приміщенні обласної філармонії за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 196, та триватиме впродовж трьох тижнів. Щоб потрапити до лав поліцейських, кандидат повинен подати анкету до приймальної комісії, пройти перевірку загального рівня знань та фізичної витримки (біг на 100 і 1000 метрів, підтягування для чоловіків та віджимання для жінок), пройти медогляд та психодіагностичний тест. Після цього майбутнього курсанта чекає співбесіда, теоретичне та практичне навчання, а після складання іспиту — відповідальна та перспективна робота.

Для складання анкети кандидат повинен мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення водія. Приймальна комісія працюватиме з 21 вересня по 12 жовтня з 9-ої до 18-ої год., крім вихідних та святкових днів за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 196.

Відбір кандидатів розпочнеться з 13 жовтня, після чого майбутнього курсанта чекає співбесіда, теоретичне та практичне навчання та робота в новій поліції України. Нові поліцейські отримають стабільну роботу, гідну зарплатню, перспективу кар’єрного росту в принципово новій системі охорони правопорядку.

Телефон «гарячої лінії» (0472) 319-105 (розпочав свою роботу з 21 вересня та працюватиме з 9-ої до 18-ої год.).