В День Гідності і Свободи керівники району привітали Софію Домчук з перемогою на Всеукраїнському конкурсі вокалістів

З 2014 року в Україні започатковано важливу і знаменну дату — День Гідності і Свободи, на вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей та європейського вибору нашого народу. З цієї нагоди минулої п’ятниці школярі міського НВК ЗОШ № 3-гімназії провели засідання літературно-мистецької студії «Первоцвіт» та мистецький захід «Я хочу миру над усе на світі», в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко та голова районної ради Олександр Кузуб.

— Всі діти-учасники заходу є членами студії, — зазначає керівник Лариса Кухар. — Наші учні талановиті, пишуть вірші, займаються поезією. Також важливу роль грає артистизм. Ми проводимо заходи на різну тематику.

Так, для присутніх зачитали свої вірші про мир юні поети Аніта Данєва (учениця 11-Г класу), Альона Присяжненко (учениця 6-М класу), Софія Домчук (учениця 7-М класу).

— Сьогодні ми пересвідчилися в тому, що Шполянщина має велику кількість обдарованої молоді, — зауважив голова райдержадміністрації Володимир Потапенко. — Вони в своїй поетичній творчості висвітлюють патріотизм, мир та світле майбутнє рідної України.

Грамотою райдержадміністрації та грошовою премією в сумі 1000 грн. Володимир Миколайович відзначив Софію Домчук. Днями вона перемогла у Всеукраїнському конкурсі вокалістів «СТАНІСЛАВІВ-ART-LIKEFEST», що проходив в м. Івано-Франківськ. Талановита шполяночка отримала диплом Лауреата І ступеня в номінації «народний вокал, середня категорія» і диплом за перше місце в номінації «естрадний вокал, середня категорія». Цим Софія вже вкотре прославила наше маленьке містечко в самісінькому центрі України.

Ганна ШВЕЦЬ. Фото Віктора КРАВЧЕНКА.

 

 

Голова райдержадміністрації Володимир ПОТАПЕНКО та голова районної ради Олександр КУЗУБ сфотографувалися на згадку з талановитими вихованцями міської школи №3-гімназії.