В ГОСТЯХ У ВІЙСЬКОВИХ

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій ТКАЧЕНКО:

«Військовим із батальйону «Черкаси» потрібні бронежилети і шоломи, а продуктів — вже надлишок»

14 червня голова Черкаської обласної дер-жавної адміністрації Юрій Ткаченко перевірив, як служиться воякам батальйону «Черкаси» у Одеській області.

«Разом з Євгеном Курбетом і Андрієм Кравцем побував учора в гостях у батальйону «Черкаси», який нині «у відрядженні на Півдні». Батальйон — у чудовому бойовому настрої, добре екіпірований і прекрасно нагодований, а ще — одобрив шеврон підрозділу, промальований Андрієм Єрмоленком, — написав Ткаченко. — Намагатимуся, щоб протягом тижня вони були пошиті й потрапили нашим землякам, які тепер несуть службу на Півдні.

Завезли туди 66 бро-нежилетів виробництва Чехії, 65 німецьких кевларових шоломів, спальні мішки, GPS-навігатор, бі-ноклі, теплові зори для снайперів, повну машину продуктів (тисяча банок тушонки, крупи, картоп-ля, свіжі помідори, цибуля, капуста, огірки і т.д.). Все — зібране коштом ме-ценатів, які готові годувати і забезпечувати власну армію — щоб чужа армія подавилася від злості.

Комбат переконливо просить: продуктів більше слати не потрібно, їх просто величезний надлишок. От тільки мінеральну воду і овочі можна ще привозити час від часу. Ще є потреба у бронежилетах і шоломах, яких нині у батальйоні сумарно трохи більше сотні. Нова партія захисних комплектів для наших солдат вже проходить процедуру розмитнення дорогою з Європи, тому скоро перекинемо і їх на Південь.

Є питання до чобіт-«берців» — у декого вони почали розповзатися після тижня носіння. Будемо шукати більш якісні. А ще — додаткові комплекти обмундирування. Вишукуємо можливість допомоги з додатковою бронетехнікою, зброї і набоїв наші мають вдосталь.

Дорогою в батальйон «Черкаси» у телефонній бе-сіді з командиром наших прикордонників, які нині на Донбасі, дізнався про загибель 5 і поранення 7 прикордонників у Маріуполі. Опікуватимемось лікуванням поранених і допомогою родинам загиблих. Один з них — родом із Золотоніщини.

Разом з тим, вчора ми привезли з Донбасу другу партію біженців — жінок і дітей, займаємося їхнім розселенням і працевлаштуванням. Слово честі, хотілося б, щоб наші новини більше не нагадували фронтові. Але хоча у нас на Черкащині наразі все добре, та спокою на українській землі немає. Сподіватимемось, що ті, хто до нас з мечем прийшли, швидко від меча й поляжуть. Слава Україні! Слава Героям, полеглим у боях за її Волю!

ДЖЕРЕЛО: provce.ck.ua