В майстрині задумів багато…

Нещодавно в читальному залі районної бібліотеки відбулась презентація виставки робіт майстрині Галини Карпенко з села Кримки. З творчим доробком ознайоми­лись члени літературної студії імені Олекси Влизька, користувачі бібліотеки, вихованці будинку шко­ляра, гуртка «Мистецька майстер­ня і «Дивосвіт», учні Шполянсь­кого НВК «Загальносвітня І—ІІІ ступенів школа-№2-ліцей» разом з вчителями Аллою Джавагою та Іриною Брогаренко.
Ще з раннього дитинства душа пані Галини тягнулась до прекрас­ного. Зі стружки, яка залишалась від батькової роботи, а він тоді сто­лярував, Галинка створювала свої міні-картинки. Сама придумувала сюжет і образи. Рано навчилась і в’язати, і шити, і вишивати.
Коли сім’я переїхала з Білорусі в Україну, на Дніпропетровщину, вперше взяла до рук пензлик і вже створювала нові образи в малюн­ках...
Знову були переїзди, нові друзі, знайомі... Галина Василівна оволоділа ще одним видом рукоділля ― навчилася вибивати кили­ми, а потім взялась за в’язання на машинці.
І хоча професії, якими тоді до­водилось займатися Галині, були далекі від мистецтва,та в душі цієї жінки палав вогонь творчості. В неї ніколи не вичерпувалось бажання творити. Вже працюючи в сільській бібліотеці пані Галина не лише повністю розкрила свій талант, а й на­вчала дітей села вишивці хрести­ком, аплікації, створенню виробів із природних матеріалів та квітів у гуртку «Казковий світ».
Нині ж Галина Карпенко створює чудові і неповторні картини, які вибиває голкою, робить аплікації та вироби з паперу (орігамі та квілінг), з рослин, риб‘ячих кісток, вишиває стрічками. ― Доброта, втілена у кожному хрестику, у кожному стіжку, обер­неться красою, яка й рятує цей світ, додаючи наснаги і бажання жити та творити, ― каже майстриня. У Га­лини Василівни ще багато планів та творчих задумів.
«Шполяночка+» бажає Вам, шановна Галино Василівно, їх усі втілити в життя і ще до­вго радувати нас новими ро­ботами.