В Мар’янівському НВК відзначили Міжнародний день книги

23 квітня у світі відзначають Міжнародний день книги, тож Мар’янівський НВК не залишився осторонь. З нагоди свята книги в шкільній бібліотеці було проведено літературний світогляд «Книга — джерело знань, бережи її», в якому взяли участь учні 5—7 класів. Саме змагання відбулося серед команди сьомого класу, яка мала назву «Круїз» (к — книги, р — радять, у — учать і з — знайомлять) і команди шостого класу — «Букварик» (б — будемо, у — умілими, к — кмітливими, в — веселими, а — активними, р — розумними, к — книголюбами).

Учні здійснили подорож літературними зупинками: «Криниця народної мудрості», «Острів загадок», «Жартівливі запитання», «Найуважніший читач», «Пари до вподоби», на яких відповідали на запитання, розгадувала загадки, добирали закінчення до прислів’я та ін. У результаті літературного брейн-рингу перемогла команда «Букварик». Учні 5 класу допомогли в проведенні концертної програми.

Також діти переглянули відео «Історія книги» та «Цікаві факти з історії бібліотек», де познайомилися з найстарішими, найкрасивішими та найбільшими бібліотеками світу і України.

Наталія ОЛИФІР, бібліотекар Матусівського навчально-виховного комплексу.