В МАТЧІ НА ВИЇЗДІ НЕ ЗАЛИШИЛИ СУПЕРНИКУ ЖОДНИХ ШАНСІВ

12 липня відбувся одинадцятий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» свою зустріч проводив в м. Золотоноша з командою «Спартак». Слід відзначити, що шполянські футболісти доволі часто в попередніх чемпіонатах втрачали важливі очки в зустрічах з цими суперниками. Звітний поєдинок «ЛНЗ-Лебедин» провів відповідально, контролюючи хід зустрічі — м’яч постійно був під контролем наших футболістів. На 9-й хвилині першого тайму було проведено масовану атаку, яку завершив Максим Кретов. Він же на 30-й хвилині подвоїв рахунок. Перша половина закінчилася за переваги ФК «ЛНЗ-Лебедин» — 2:0.

На початку другого тайму Андрій Колодяжний ударом з дальньої відстані міняє рахунок — 3:0. Наші футболісти перейшли на утримання переможного рахунку, але на останніх хвилинах зустрічі пропустили контратаку господарів, які відквитали один м’яч. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Останню зустріч першого кола наші футболісти проведуть 19 липня в м. Золотоноша з командою «Ураган» (с. Кривоносівка). Після цього в чемпіонаті настане перерва, під час якої ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе декілька товариських зустрічей.