В Україні вивчатимуть іспанську мову за підручником, написаним черкащанкою

Днями у видавництві «Генеза» (м. Київ) вийшов друком підручник іспанської мови для 4 класу закладів загальної середньої освіти за авторством вчительки Першої міської гімназії Черкаської міської ради Валентини Іванівни Береславської. Про це повідомляє пресслужба Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

– Підручник комунікативно спрямований, містить сучасну тематику, навчально-мовленнєві ситуації побудовані згідно концептуальних засад Нової української школи та Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

Слід зазначити, що підручники проходять безліч експертиз: лінгвістична, гендерна, методична та інші – й іноді, за словами авторки, рукопис підручника переробляється безліч разів, – зазначають в департаменті.

Авторка також підбирає ілюстративний матеріал до підручника, який забезпечує ефективне формування в учнів іспаномовної комунікативної компетенції та мотивує учнів для подальшого знайомства з іспаномовним світом.

Валентина Іванівна співпрацює з видавництвом протягом 15 років і є співавторкою серії підручників з іспанської мови для закладів загальної середньої освіти.