В Умані відкрили найбільший в Україні парк динозаврів

Минулої суботи, 7 серпня, в Умані відкрили найбільший в Україні парк динозаврів. У «DINOSOFIA» представлені унікальні експонати реальних розмірів, серед яких – містичні істоти, герої популярних фільмів, печерні люди й динозаври всіх періодів Мезозойської ери.

На території розміщено понад 60 експонатів реальних розмірів, зокрема майязавр, стегозавр, анкілозавр, паразавролоф, трицератопс, диметродон, а також величезний павук, який рухає лапами, дракон, гігантська горила й багато інших істот. Паркові локації мають багато оригінальних фотозон.

Для зручності відвідувачів парк умовно поділений на три частини: «Епоха динозаврів» – тут можна побачити динозаврів тріасового періоду (251–201 млн рр тому), юрського періоду (201–145 млн рр тому), крейдяного періоду (145-66 млн рр тому). Усі динозаври розміщені в хронологічній послідовності. «Звідки взялися люди?» – у цій частині парку можна зустріти Адама і Єву, печерних людей, на власні очі побачити НЛО та дізнаються найвідоміші теорії походження людини. «Welcome to Hollywood!» – тут зібрані містичні істоти з популярних кінострічок.

Вартість квитка: –  для дорослих (від 16 років) – 150 грн; –  для дітей (від 3 до 16 років) – 100 грн; –  для дітей до 3 років – БЕЗКОШТОВНО.

Вхід до парку №1: вул. Садова, 38 (через “Нову Софіївку”) Вхід до парку №2: заїзд з пров. Короткого (нижче заводу “Мегометр”)