Вакантні посади у міській раді замістили досвідчені спеціалісти

За інформацією сайту Шполянської міської ради, 7—8 лютого у міській раді відбулися засідання конкурсної комісії із визначення переможців на зайняття вакантних посад. Члени комісії у складі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та начальників відділів розглянули заяви кандидатів на посади спеціаліста відділу з питань земельних відносин, спеціаліста І категорії-архітектора відділу з питань земельних відносин та спеціаліста із со-ціальної роботи загального відділу.

Протягом місячного терміну від дати публікації оголошення на заміщення вищевказаних вакантних посад до міської ради надійшло 8 заяв від претендентів.

У результаті роботи конкурсної комісії визначено переможця на посаду спеціаліста із соціальної роботи — її займатиме кваліфікований спеціаліст із семирічним досвідом роботи з кризовими категоріями населення Микола Федоров.

Тривалий час залишалася вакантною посада спеціаліста-архітектора. Відтепер її займе Микола Стеценко, який дов-гий час працював в управлінні Держаної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області.

На посаду спеціаліста відділу з питань земельних відносин обрано Світлану Скрипник.