Василь Сорокін вже п’ятий місяць перебуває в зоні воєнного конфлікту

В зоні проведення антитерористичної операції на сході України нині перебуває 12 військовослужбовців із Шполянщини. Серед них — житель Антонівки Василь Сорокін, який вже п’ятий місяць перебуває в зоні воєнного конфлікту.

Василь Сорокін народився в родині сільських трударів Ніни Андріївни та Миколи Дмитровича Сорокіних 15 жовтня 1978 року. Окрім нього в сім’ї виховувалося ще двоє діток — син Сергій (проживає разом з батьками) і донька Ася (мешкає в Кіровограді). Після закінчення Антонівської середньої школи був призваний до лав Збройних сил України. Службу розпочав із навчальної військової частини у Києві. Потім служив зв’язківцем у військових частинах Харкова та Сімферополя. Після звільнення в запас працював в одному з сільськогосподарських підприємств Антонівки.

Як розповідає мати військовослужбовця Ніна Андріївна, сина мобілізували до лав Збройних сил України наприкінці березня — обіцяли, що на 45 діб. Але Василь вже понад чотири місяці без ніяких ротацій перебуває в зоні бойових дій. До мобілізації Василь з дружиною Галиною і донькою Вікою проживав у Коротиному. Але у нього виникали проблеми з поїздкою на роботу — складно було щодня добиратися в Антонівку. Тож батьки купили тут молодому подружжю будинок. У минулому році розпочали ремонт, у нинішньому планували його завершити. Але цьому на заваді стало військове протистояння між терористами — найманцями із Російської Федерації і військовослужбовцями Збройних сил України.

Спілкуються рідні з Василем (і не лише з ним) за допомогою мобільного зв’язку доволі рідко, оскільки існує загроза можливості вирахувати терористами місць перебування українських військових частин. Але і батьки військовослужбовця, і дружина з донькою сподіваються на те, що військове протистояння незабаром завершиться, а їхній син, чоловік і татусь повернеться до рідної домівки.

Віктор КРАВЧЕНКО (фото автора).