«Важко навіть уявити, що буде з селом, якщо нашого бухгалтера мобілізують до Збройних сил України!» —

До такої думки вмить дійшли в Соболівській сільській раді, коли їхній бухгалтер Олександр Свердлов отримав повістку з райвійськкомату. Молодий патріот не відмовляється від мобілізації, тому соболівчани задумались про наслідки його призову до лав ЗСУ не лише для сільської ради, а й для всієї соціальної сфери, яка перебуває на її балансі. Робота надзвичайно відповідальна і її тут дуже багато.

«Олександр – чесний, порядний, трудолюбивий працівник», - так характеризують його колеги в Соболівці. Сільський голова Валентина Пересунько, яка працює з ним з 2004 року, згадує: «Зайнявши посаду голови після роботи в місцевому сільсьгосппідприємстві, я не знала, що таке бюджет, і було набагато простіше і швидше вникати в нову справу, коли поряд був такий освічений знавець, як Олександр Свердлов. Він завжди тримає руку на пульсі подій, постійно займається самоосвітою, багато черпає інформації з великої кількості профільних інформаційних джерел. Значну частину досвіду перейняв від своєї попередниці Ніни Сірман, яка вже перебуває на заслуженому відпочинку. Спочатку працювали на друкарській машинці, яку зберігаємо як реліквію, а тепер Саша освоїв комп’ютер і володіє всіма необхідними програмами. У роботі комунікабельний: за ці 12 років ми пережили багато різних перевірок, але жодного разу нашого бухгалтера не оштрафували».

-        Я багато чим завдячую у своїй роботі працівникам фінансового управління, куди постійно звертався за консультаціями, - доповнює розмову Олександр. – Важливими в нашій роботі є районні семінари бухгалтерів, які переважно організовує казначейська служба. Там ми вчасно дізнаємося про нововведення, зміни в законодавстві, набуваємо практичних знань.

Цікаво, що серед колег Олександра Свердлова по району майже немає чоловіків, цю посаду в сільських радах займають жінки. Підтримує завжди дружні стосунки з бухгалерами Буртів, Товмача, Скотаревого.

А до того ж Олександра в селі знають як патріота своєї держави. Це він разом зі своїми молодими однодумцями організував незвичайне упорядкування Соболівки: на вулицях все пофарбовано у національні кольори, а сам державний символ прикрашає село в декількох місцях. Тож і піти на фронт для нього буде за честь. Вдома з молодою дружиною займається господарюванням: утримує домашніх тварин, пасіку, обробляє землю. Вважає, що йому є за що боротися, адже Україна для нього – понад усе!

Наталія ДАВИДЕНКО, фото автора