Вчителі міської школи №2-ліцею отримали подяки від міського голови

ДОПОМАГАЮТЬ МІСТУ СТАВАТИ КРАЩИМ

Минулого тижня в кабінеті міського голови Сергія Кравченка відбулась зустріч із вчителями Шполянської школи №2-ліцею Ларисою Боїн, Іриню Цяпкало та її директором Іваном Каракашем.

Сергій Володимирович, поспілкувавшись із педагогами, вручив подяки виконкому міської ради та грошові премії вчителям, з якими нинішнього року міське комунальне підприємство розпочато співпрацю.

У шкільних теплицях педагоги разом із учнями школи вирощували розсаду квітів, якою згодом були прикрашені клумби Шполи, естетично оздоблено дитячий парк міста. На закупівлю насіння деяких з них були виділені кошти з міського бюджету, інші квіти стали подарунком ліцеїстів рідному місту.

Нинішньої весни волонтерський загін ліцею «Сонячний промінчик» прибирав також узбіччя дороги від автостанції до пам’ятного знаку «Географічний центр України». І, як зазначив Іван Каракаш, свою естафету передав іншим школам міста.

Особливу вдячність міський голова висловив учням 6-А класу ліцею і, зокрема, активістці Олі Пікало, яка ініціює і бере активну участь в організованих у місті заходах. Зокрема за Олиної ініціативи та участі її однолітків проводилося прибирання біля будинків №№37—39 по вулиці Соборній.

— Приємно, що комунальники нашого міста взяли курс на створення європейського містечка, і ми б хотіли з ними і далі співпрацювати, щоб робити рідну Шполу квітучою і привабливішою, — зазначили насамкінець педагоги ліцею, подякувавши міському голові за вручені їм відзнаки.

Лариса БАЧИНСЬКА.