Вчитель фізкультури Сигнаївського ліцею пройшов відбір до ІІ етапу проєкту «Грай за рівність»

Фото: Шполянська міська рада

Сергій Трохимець, вчитель фізичної культури Сигнаївського ліцею, став одним з 20 найкращих педагогів України, що успішно пройшли відбір до ІІ етапу освітнього проєкту «Грай за рівність». Проєкт, організований UEFA Foundation та Klitschko Foundation, має на меті боротьбу з гендерними стереотипами у спорті серед української молоді.

Про це повідомили на сайті Шполянської міської ради.

Місія проєкту — через співпрацю вчителів фізичного виховання та учнів руйнувати стереотипи щодо участі жінок у спорті та суспільстві загалом.

На першому етапі проєкту (у який пройшли 150 українськи вчителів) Сергій Трохимець провів захоплюючі рухові активності у своєму ліцеї, дотримуючись гендерного балансу серед дітей, та отримав спортивний інвентар для проведення занять фізичною культурою.

Його зусилля не були марними, тому він отримав можливість разом з командою з п'яти дівчат ліцею взяти участь у шести денній інноваційній навчальній програмі на базі футбольного клубу «РУХ» у Винниках Львівської області. Під час програми учасники не тільки здобули нові знання, але й освоїли різні види спорту, зокрема футбол, волейбол, гандбол, бадмінтон, хокей на траві та черлідинг.

Коментарі