Вчителька з Тального увійшла до десятки кращих педагогів Черкащини 2024

Джерело фото: Вісті Черкащини

Вчителька з фізики Тальнівської гімназії №3 Вікторія Коваленко взяла участь у конкурсі «Учитель року – 2024» й увійшла до десятки кращих педагогів Черкаської області. 

Про це повідомляє видання "Вісті Черкащини", пише "Шполяночка+".

28 років Вікторія Миколаївна викладає точні науки, з них два крайніх - у Тальнівському навчальному закладі. Попри свій досвід, педагогиня зазначає, що боротися за звання "кращого вчителя" на конкурсі було не легко.

«Важко було проходити випробування, конкурсанти гідні й сильні. У другому турі проводила відкритий онлайн-урок у 10 класі Смілянської загальноосвітньої школі №10. Дуже вдячна дирекції за людяність, допомогу й підтримку. Учні працювали дуже активно, на моє прохання ввімкнули камери, хоча під час дистанційного навчання вони цього робити не хочуть», – розповідає вчителька.

На всіх етапах конкурсу її підтримували керівник КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Тальнівської міської ради Черкаської області» Людмила Лабза, консультант Валентина Волос, директор Тальнівської гімназії №3 Олександр Польовий і завуч Алла Мельник.