Вдалий виступ юних боксерів

Бокс

На початку травня у м. Жашкові проходив ІІ Відкритий турнір з боксу «Відкритий ринг» серед юнаків 1999-2000, 2001-2002 та 2007 рр. н.  Організацію та проведення змагань здійснювали сектор у справах молоді та спорту Жашківської РДА, ДНЗ «ЖАТПЛ» та ЖРМГО СК «АЛЬЯНС» під патронатом Народного депутата України Нечипоренка В.М.

У змаганнях брали учать команди з трьох областей України: Черкаської, Київської, Кіровоградської та м. Київ. Вихованці Матусівської  ДЮСШ у складі 12 осіб  також  взяли участь у змаганнях та показали гарний результат технічної, тактичної, та фізичної підготовки.

-         Перемогу отримали і стали чемпіонами сім наших вихованців: Євген Васільченко, Олександр Кошовий, Руслан Пахолко, Святослав Шевченко, Артем Крижній, Максим Крижній, Дмитро Шорубалко. Срібними призерами стали Віктор Пастушенко, Євген Коровін, Павло Горбач та бронзу виборов Ростислав Муравйов, - розповідає  директор Матусівської ДЮСШ Надія СТЕЦЕНКО. - Команду підготував тренер-викладач Віктор Назаренко. Ми дуже вдячні за благодійну  підтримку приватним підприємцям Володимиру Волошенюку, Анатолію Носуличу та Ігорю Кукурузі.