Вдячні за подароване свято

            Напевне, більшість батьків, дітки яких відвідують дошкільні навчальні заклади, погодяться, що коли  ти знаєш, що віддаєш діток у надійні руки професіоналів, де про них турбуватимуться, як удома, виховуватимуть  і навчатимуть, то і робочий день минає спокійно і радісно.

            Ми, батьки діток, які відвідують групу «Калинка» дитячого садочка №4 «Сонечко», вдячні вихователям цієї групи  Ользі Володимирівні Джус та Ірині Анатоліївні Янчій, помічникові вихователя Ірині Яківні Березі, завідувачці закладу Ніні Федорівні Остроух, які виявляють до нашої малечі материнську турботу, докладають свої сили, творчість і фантазію, щоб наші дітки росли розумними, добрими, здоровими і радісними.

              А нещодавно всі ми стали учасниками чудового родинного свята, яке  організували для нас у цьому садочку.

             Разом зі своїми дітками ми чудово відпочили: співали, танцювали, брали участь у конкурсах. А ще — пригощались запашним короваєм. Вдячні за таке свято усім, хто організував і подарував його нам.

              Найтепліші наші вітання  і побажання щастя,здоров’я, молодості і краси надсилаємо Ользі Володимирівні Джус, яка 7 травня зустріла свій ювілей.

            Щастя вам усім, добрі люди,  здоров’я і творчого натхнення на довгі роки!

             З повагою, батьки групи «Калинка»  дитячого садочка №4 «Сонечко»