Великдень на передовій із подарунками від земляків

Допомога в зону АТО

Напередодні Великодня консультант із питань комунального забезпечення воїнів АТО та їх сімей та координації волонтерського руху центру безоплатної первинної правової допомоги та з питань координації волонтерського руху на території міста Шпола Сергій Кепша та його побратими: учасник антитерористичної операції і сільський голова Товмача Сергій Коваль та відомий волонтер Геннадій Бунзило відвідали військовослужбовців у зоні АТО. Бійцям відвезли паски, писанки та все необхідне до Великоднього столу.

Впродовж трьох днів волонтери побували в 12 населених пунктах, в яких нині перебувають шполянські військові. Вони завітали у Піски, Тарасівку, Часів Яр, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Кримське, Щастя, Старий Айдар, Новий Айдар, Трьохізбенку, Райгородку та Дєнєжникове. Відвідали наших бійців і на передових позиціях, і в тилу, і навіть в госпіталі, передали великодні смаколики від небайдужих містян, а також малюнки та обереги від вихованців Товмацького НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів».

Як повідомив Сергій Кепша, воїни АТО радо зустрічали їх та були вдячні за подарунки. Особливо схвилювали та наповнили радістю серця воїнів Старого Айдару доробки учнів Товмацького НВК. Щиро подякувавши за підтримку, вони відзначили, що саме такі, створені юними чи дорослими українцями, привітання дають кожному військовослужбовцю чітке розуміння, кого вони захищають.

Колектив центру безоплатної первинної правової допомоги та з питань координації волонтерського руху на території міста Шпола щиро дякує всім приватним підприємцям, які надали допомогу для шполянських бійців. Зокрема, голові на-глядової ради Групи компаній «ЛНЗ» Дмитру Кравченку, голові наглядової ради ПрАТ імені Т.Г.Шевченка Миколі Гончаренку, керівникові підприємства ТОВ «Маяк-Агро» та депутату Шполянської міської ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Михайлу Богачу, керуючому Шполянським відділенням банку «Райффайзен банк Аваль» та депутату Шполянської міської ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Вадиму Логвінову, директорові Лебединського насіннєвого заводу та депутату обласної ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолію Ткаченку, керівникові СТОВ «Першотравневе» та депутату обласної ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктору Степовому, директору ВП «Шполянський хлібозавод» та члену ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Ігорю Матіці, приватним підприємцям Олегу Коваленку, Василю Лозі, Володимиру Плохуті, Василю Білецькому, Максиму Доценку, Ігорю Кукурузі, Віталію Скрязі, Анатолію Носуличу, ФГ «Донченко» та іншим небайдужим шполянам.

Вікторія ЄРОВА.