Великоднє свято у дитячому садку «Ялинка»

«...В траві фіалочки зітхають. І пролісок тремтить увесь. Розквітла яблунька аж сяє — Христос Воскрес! Христос Воскрес!..» ― дзвінкі дитячі голосочки раділи приходу весни разом із настанням величного свята Великодня.

Так радісно і весело провели минулого тижня вихованці дитячого садочка «Ялинка» ― дітки середньої групи «Віночок» разом зі своїм вихователем Інною Валеріївною Закревською ― великоднє свято. До них залюбки долучились і дві старші групи ― «Чомусики» та «Капітошки», ставши і глядачами, і учасниками майстер-класу, який для них підготували дорослі.

Аби малюки могли поринути у чарівне великоднє дійство, в піснях, віршах та приказках пізнаючи його традиції, обряди свого народу, постаралися їхні наставники. Ось так змалку, долучаючи дітей до вивчення поезії Тараса Шевченка, знайомлячи з історією свого краю, його культурою, дорослі закладають в їхні серця зерна добра, любові до своєї землі і свого народу.
По святковому вишукано прикрашений зал, великодній настрій, пісні, вірші, таночки, невимушена атмосфера великої і дружної родини...

На свято до дітей запросили й народну майстриню-писанкарку Інну Дмитрівну Вовк, яка провела для них справжнісінький майстер-клас. Кожен із малят на мить по-дорослому відчувши себе справжнім майстром, вправно виводив пензликом улюблені візерунки на своєму яєчку-заготовці, яке вже за кілька хвилин пе-ретворювалося на чудову і неповторну мальованку.

Того дня разом із власноруч розписаним яєчком, вклавши в цю роботу і часточку своєї маленької, щирої і світлої душі, кожна дитина понесла у свою сім’ю краплину палкої любові до своєї України...

Лариса БАЧИНСЬКА (фото автора).