ВЕЛИКОДНІ ПОДАРУНКИ НАШИМ ЗЕМЛЯКАМ — ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Сьогодні наші бійці по­вертаються до мирного життя, а їхні друзі йдуть захищати нашу Україну. Товариш і сусід Олега Вихренка Олександр Бурківський написав такі слова на своїй сторінці в соцмережі: «Спасибі, хлопці! Тепер наша черга!». І тут нічого додати. Нема роду переводу! Героїчна Україна!

Село Васильків, жителі якого постійно допомагають нашим за­хисникам і оберегами, і гостинця­ми, і коштами. Села Мар’янівка і Скотареве, Лебедин і Антонівка, Соболівка... Жителі Надточаївки, Матусова, Сигнаївки печуть сма­колики до кожної поїздки... Жителі сусідніх районів, сіл Носачів і Цвіткове, печуть, смажать, готу­ють щотижня не лише для своїх земляків, а для кожного блок­поста. Наші невтомні господині з двох моїх рідних сіл знають поіменно кожного солдата, адже пакують, сортують, підписують гостинці. Щирі слова вдячності всім вам!

 11—15 березня Галина Лоц­ман, водій Микола Савченко, во­лонтер з Києва Дмитро і наша Рус­лана Лоцман з піснями відвідали всіх бійців-земляків. Руслана по­дарувала концерти в військових частинах, де вони служать. А крім подарунків для душі, пісень, наші хлопці отримали нову форму, 9 пар берц, тактичні рукавички і оку­ляри, спальні мішки і каремати та інше. 12 березня відвідали Семи­полки, що під Києвом, де служить житель Соболівки, відвезли йому форму, бушлат, берци, каремат і спальний мішок (допомогли придбати його односельці), а ще — пере­дачу від його рідних.

Слова вдячності висловлюємо нашим небайдужим жителям району, особливо — всьо­му колективу Групи компаній «ЛНЗ» і особисто Дмитру Кравченку та Сергію Щербині, які оплачують наші рахунки, дістають за короткий час запчастини, телефони, рації, прилади нічного ба­чення, планшети і мобільні телефони, форму і берци, окуляри і спальники, бронежилети і каски. Відчувається сильна підтримка, без якої ми б не впорались.

Нині стало складно зна­ходити кошти, великі затрати йдуть на пальне, але за їх допомоги все не­можливе стає можливим.
Спасибі всім жителям району, які надали кошти та необхідні речі для наших воїнів (великий список прізвищ оприлюднений в соцмережах), спасибі вам за те, що ви з нами, за те, що допомагали, допомагаєте і продовжуєте допомагати!

Раді будемо отримати допомо­гу для наших наступних поїздок — у придбанні берц, форми (можна по безналу), адже багато земляків все ще потребують і одягу, і засобів за­хисту (тактичні окуляри, наколінники тощо). Шукаємо кошти на придбання генератора, водяної помпи. Тож якщо ви маєте бажання допомогти — теле­фонуйте: моб. (098)225-75-12. Разом ми сила! Перемога буде за нами!

Лілія УСИК, волонтер.
Фото Галини ЛОЦМАН.