Вибори, вибори… А вибір?

До виборів ніколи не був байду­жим, бо й сам 1990 року обирався в районну раду. Відгукувався про них своїми думками. Але цей рік ледь не став винятком. І причиною цьому є відсутність помітних змін у країні на краще. А ще територіальні втрати, від яких особливо боляче. Перебо­роти себе допомогла жевріюча надія на розсудливість небайдужих і дума­ючих людей, які зможуть розібратися з новою системою місцевих виборів. На цих виборах кандидати в депута­ти є посланцями від політичних сил. Про їх дії ви вже можете судити після виборів 2014 року. Згадайте, хто і що обіцяв, та що з тих обіцянок ви­конано, а що ні. Не менше ллється обіцянок і на цей раз. Про багато з них після виборів відразу забудуть. Хіба не так? Ось чому, на моє гли­боке переконання, слід голосува­ти за попередні конкретні справи кандидатів в депутати, їхню мораль.

Важливо, щоб кандидат зустрівся з виборцями. Якщо вона не відбудеться, то після перемоги, слід очікувати, він і не прозвітується. Є нагода на зустрічах дати відповідь і на компромат, яким уже щедро по­ливають претендентів на посаду міського голови. І не тільки. До речі, такі зустрічі, як мені відомо, прово­дяться кандидатами в депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ». 

З цих міркувань я й закликаю бути розсудливими, обов'язково прийти на вибори, а не довіряти свій голос комусь, що ще, на жаль, робиться.

Не зайве, як на мене, буде озна йомитися і з політичною рекламою, яку запропонувала «Шполяночка плюс».

Такими є мої думки, якими я вирішив поділитися. Вирішувати ж — кожному з вас з повною відповідальністю за свої дії.

Володимир КРАВЕЦЬ. м. Шпола.