Відбувся третій міні-футбольний турнір «Різдвяний кубок ЛНЗ»

9 січня у Шполі в спортивному комлексі «Спорт+» відбувся третій щорічний міні-футбольний дитячий турнір «Різдвяний кубок ЛНЗ». Нинішнього року за звання переможців змагалися шість команд:

ФК «Зірка» з Кропивницького (молодший та старший склади), вихованці Черкаської та Шполянської ДЮСШ, СК «Старт» із Звенигородки та «ЛНЗ-Лебедин».

Відкрив турнір президент футбольного клубу «ЛНЗ-Лебедин» Андрій Полтавець. ВІн побажав усім учасникам турніру успіхів, безкомпромісної боротьби і неупередженого суддівства. Також пообіцяв, що ці різдвяні змагання стануть традиційними.

 

Перемогу в турнірі здобули футболісти Шполянської ДЮСШ, які в фінальному матчі обіграли команду «ЛНЗ-Лебедин» з рахунком 4:0 (хет-триком тут відзначився Назар Дудник). У матчі за третє місце юні футболісти «Зірки» з Кропивницького здобули перемогу над вихованцями звенигородського «Старту». Переможцям, призерам турніру та кращим футболістам у складах команд вручено кубки, медалі та грамоти.

 

Втім, без подарунків не залишився ніхто. Організатори турніру — Група компаній «ЛНЗ» — підготували солодкі призи для усіх футболістів. Також подарунки отримали арбітри турніру та тренери команд.

Але головним призом цього дня став гарний настрій та заряд позитивних емоцій, який охопив усіх учасників та численних вболівальників змагань під час турніру.