Відео «Блокування податкових накладних: нові правила» – систематизована інформація по темі №1

Перший заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв довів платникам податку на додану вартість систематизовану інформацію про роботу нової системи блокування податкових накладних та розповів які дії платника у разі блокування податкових накладних з 22 березня.

Головні новації:

1) єдиний нормативно-правовий документ, який визначає порядок зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригувань в ЄРПН та відновлення такої реєстрації – постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №117;

2) дворівнева система прийняття рішень ДФС – регіональний та центральний та розгляд скарг на рішення комісій спеціальною комісією ДФС за участю уповноваженої особи Міністерства фінансів України;

3) позитивна податкова історія платника;

4) змінено Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних (постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №204): реєстрація податкових накладних відбувається лише протягом операційного дня – в робочі дні з 8-ї до 20-ї години.

Деталі – у відео: https://www.youtube.com/watch?v=MH39d8szJLQ Презентацію можна завантажити за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/332642.html.

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net.

Платники Черкаської області у разі ускладнення з приєднанням додатків, можуть надсилати електронні копії підтверджувальних документів (у форматі PDF) з супровідним листом просто на електронну скриньку головного управління ДФС у Черкаській області ck.zmi@sfs.gov.ua.

Підписатися на канал «Допомога платнику» і отримувати сповіщення про новини: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw.

Шполянське відділення

Смілянської ОДПІ