У ВІДНІ МУЗИКАНТИ ГРАЮТЬ НА МОРКВ’ЯНИХ ФЛЕЙТАХ ТА БАРАБАНАХ ІЗ СЕЛЕРИ

КОРИСНО ЗНАТИ

Усе популярнішими в Європі стають оригінальні музичні інструменти. І якщо на­родними інструментами різних країн світу вже нікого не здивуєш, то флейтою з моркви­ни цілком можливо.

Зараз на піку популярності знаходяться два брата з Пекіна, які грають на овочах як національні, так і інші композиції. А у Відні і взагалі створили овочевий ор­кестр, який грає на інструментах з овочів. Перед кожним концертом інструменти готу­ються заново, а після з'їдаються. Для гри на такому інструменті потрібні особливі навички. Замість барабана музиканти беруть селеру, а морквина замінює флейту. Також в оркестрі задіяні цибуля-порей, гарбуз та баклажан.

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ТРОЯНДИ
• У Німеччині, поруч із со­бором Хільдесхайма росте найдавніший в світі кущ троянди. У це неймовірно повірити, але кущ був посаджений 1000 років тому!!! І він вже майже доріс до самого верху собору.

• Чайна троянда називається саме чайною тому, що видає за­пашний аромат свіжозавареного чаю.

• У наші країни троянду завез­ли лише в XVI столітті! Спочатку ця квітка була тільки надбанням царського двору.

• А от у Японії вчені вивели та­кий сорт троянди, в якої в світлий час доби червоні пелюсточки, а вже до вечора вони стають білими. Сорт цієї трояндочки називається передбачувано —«хамелеон».

• Бутончики найменшої троянди на планеті не перевищують розміру рисового зернятка! Сорт такої трояндочки називається Сі, в перекладі з іспанської — «так».

• Троянди з’явилися на Землі, за висновками вчених, приблиз­но на 34 млн. років раніше, ніж з’явилася людина!

ЧУДОДІЙНИЙ ЕЛІКСИР
Дієтолог Синтія Сасс винайшла напій Sassy Water для своєї програми «Пло­ский живіт». Справа в тому, що рецепт перетворює звичайну воду на чудодійний еліксир, який сприятливо впливає на здоров'я і загальне самопочуття люди­ни. При мінімальній кількості калорій така вода покращує травлення і прискорює метаболізм.

Для того, щоб забезпечити організм рідиною, людині необхідно випивати 8 склянок води на день. На кількість необхідної води впливають також генетичні особливості організму і фізична активність. Але й цього деколи недостат­ньо, адже потрібно підтримувати водносольовий баланс. Саме рецепт від Синтії Сасс допоможе вирішити всі проблеми.

Вода від Сассі сприяє кращому пере­травленню і засвоєнню їжі, а все завдяки корисним інгредієнтам. Імбир, огірок, ли­мон і м'ята допоможуть поліпшити ваше здоров'я настільки, що навіть важко уяви­ти!

Лариса БАЧИНСЬКА.