ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДОРОГУ В ЖУРАВЦІ

Головну центральну дорогу у селі Журавка, яка понад 10 років була вкрита ямами, залатали за два тижні. Відгукнувся на звернення місцевої громади допомогти з ремонтом дороги, яка пролягає крізь усе село, орендар земель — ПАТ «ЛНЗ». Слід зазначити, що завод є соціально відповідальним партнером для сільських громад Шполянщини, тому його керівництво постійно відгукується на прохання місцевих жителів допомогти у вирішенні нагальних проблем сіл. Не минуло й декілька тижнів від того дня, коли директор ПАТ «ЛНЗ» пообіцяв на зборах громади відремонтувати дорогу, що проходить головною вулицею села.
— Ця дорога була однією з найкритичніших. Для того, щоб зробити її безпечною для руху, ми залучили фахівців підприємства «Шполянський райавтодор». За два тижні дорожники відремонтували проблемну ділянку. Точну вартість робіт ми поки не знаємо, ще будемо підраховувати, але це десь понад мільйон гривень, — розповів директор ПАТ «ЛНЗ» Анатолій Ткаченко.
Як повідомив начальник філії «Шполянський райавтодор» Віктор Мадюдя, допомога небайдужих людей сьогодні дуже важлива для села, оскільки державних коштів на ремонт доріг критично не вистачає.
— Ми досить часто співпрацюємо з ГК «ЛНЗ». Цього разу вони замовили нам ремонт дороги під’їзду до села Журавка. Це ділянка протяжністю 6,5 км. На ній нами було зроблено вирівнювання, ямковий ремонт і вкладено вирівнюючий шар (2200 кв. м). Кожен водій, кожен селянин оцінить таку допомогу Лебединського насіннєвого заводу, завдяки якій водії тепер можуть безпечно їздити по селу, — наголосив Віктор Мадюдя.
Задоволений ремонтом та вдячний відповідальним орендарям і сільський голова Журавки Микола Вайвала.
— Цей відрізок дороги був дуже важливий для селян. Ми щиро вдячні нашим партнерам, які орендують у нас найбільше землі, і які постійно допомагають нам. Цей відрізок дороги був у жахливому стані — повністю вкритий ямами, вибивалися колії. Тепер це гарна рівна дорога, по якій приємно їхати. До речі, саме тут пролягає маршрут до Лебединського жіночого монастиря, тому часто курсують туристичні автобуси з інших областей України (Кіровоградщини, Миколаївщини). І якщо раніше нам було соромно за такий шлях перед туристами, то тепер є чим пишатися, — зауважує Микола Вайвала.
Окрім розбитої дороги до Журавки, ПАТ «ЛНЗ» вирішив допомогти і з ремонтом інших шляхів у районі.
— ГК «ЛНЗ» орендує землі у Кримках, Лип’янці, Кавунівці, Масловому, Товмачі, Веселому Куті. Дорожнє покриття під’їзду до цих населених пунктів перебуває в аварійному стані. Ми виступили з ініціативою відремонтувати відрізки центральної дороги за рахунок нашого підприємства. Вартість ямкового ремонту нам обійшлася у 1,5 млн. грн. Вчора представники райавтодору вийшли на ремонт відрізку Кримки-Маслове. Вже за два тижні планують завершити ремонт. Площа робіт становить понад 3 тис. кв. м, — говорить Анатолій Ткаченко.

ДЖЕРЕЛО: сайт «Про все».