Виграли у господарів поля з великим рахунком

9 липня відбувся одинадцятий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги, в якому ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проводив на виїзді в с. Паланка Уманського району з чемпіоном Черкащини минулого року командою «УТК-Ятрань».

Гра розпочалася у високому темпі — суперники боролися за центр поля. Поступово нашим гравцям вдалося взяти ініціативу в свої руки.

Уже в дебюті зустрічі «ЛНЗ-Лебедин» мав нагоду відкрити рахунок в цій зустрічі, але м’яч після удару Антона Вакуленка виніс із порожніх воріт захисник господарів. Проходить декілька хвилин, і наші гравці проводять чергову атаку, яку влучним ударом завершив Сергій Дєдов. Невдовзі Петро Степанов подвоює рахунок — 2:0. Під завісу першого тайму Віктор Александров доводить рахунок матчу до 3:0.

В другій половині зустрічі наші футболісти володіють ініціативою, переграючи супериника на всіх ділянках поля. В середині другого тайму Артем Охріменко забиває черговий гол у ворота уманчан, доводячи рахунок зустрічі до 4:0. На останній хвилині зустрічі Роман Коломієць забиває гол ударом головою і встановлює остаточний результат зустрічі — 5:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».