Вихованці міської ДЮСШ стали переможцями різдвяного футбольного турніру

4 січня нинішнього року в спор­тивному комплексі «Спорт+» вже вдруге відбувся всеукраїнський різдвяний турнір з футзалу серед хлопчиків 2007—2008 р.н. на при­зи Групи компаній «ЛНЗ». В турнірі взяли участь: ДЮСШ (м. Шпола), «Зірка» (м. Кіровоград), ДЮСШ (м. Миронівка Київської області), «Старт» (м. Звенигородка), ЛНЗ (с. Лебедин) і «Дніпро-80» (м. Черка­си). Учасників змагань привітав пре­зидент футбольного клубу «ЛНЗ- Лебедин» Андрій Полтавець.

Команди були поділені на дві групи, змагання в яких пройшли за коловою системою. Найсильніші зустрілися в фіналі та матчі за третє місце. За підсумками змагань останнє місце посіла миронівська ДЮСШ. На п’ятій сходинці турнірної таблиці чер­каська команда «Дніпро-80», на четвертій — команда «Старт» із Звенигородки, третє місце діста лося кіровоградській «Зірці». В фінальному поєдинку зустрілися вихованці місцевої ДЮСШ та ЛНЗ (с. Лебедин). Цього разу фор­туна посміхнулася футболістам Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи.

Всі учасники змагань отри­мали грамоти, призери змагань нагороджені кубками, грамотами та цінними подарунками. Окрім переможців також були визначені кращі гравці турніру. Всі учасники змагань отримали солодкі призи від Групи компаній «ЛНЗ».

Василь ШЕВЦОВ. м. Шпола.