Віктор Пастушенко став переможцем відкритого чемпіонату Чернігова з боксу

22 вересня у залі боксу ОНСЦ «Чернігів» відбулося відкриття чемпіонату Чернігова з боксу серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Серед почесних гостей були присутні начальник управління з питань сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля, депутат Чернігівської міської ради В’ячеслав Летута, голова батьківського комітету відділення боксу ДЮСШ «Атлет» Юрій Хоменко, президент чернігівської федерації боксу Євген Артюх та ветерани чернігівського боксу. Спортсмени з п’яти куточків України, а саме Запорізької, Херсонської, Київської, Черкаської та Чернігівської області демонстрували свої бійцівські якості, виборюючи заслужені призові місця.

Шість вихованців Матусівської ДЮСШ також взяли участь у цих змаганнях, які проходили з 22 по 24 вересня. У перший день змагань на ринг вийшло 46 бійців. Ті, хто перемогли своїх суперників, продовжували бої в півфінальних змаганнях та у фіналі. Найсильніші боксери, які пройшли бійцівські етапи змагань, зустрілися у фінальних поєдинках, які відбулися 24 вересня у боксерській залі спортивного центру «Чернігів». Переможцем змагань став Віктор Пастушенко (вагова категорія 38,5 кг), срібним призером став Сергій Шакпарян (вагова категорія 45 кг), три бронзових медалі додому привезли Максим Крижній, Руслан Пахолко (вагова категорія 46 кг) та Денис Слободяник (вагова категорія 64 кг). До турніру команду готував тренер-викладач Матусівської ДЮСШ Віктор Назаренко.