Віктор Заскалета зустрівся з керівництвом управління Пенсійного фонду

Питання зустрічі міского голови Віктора Заскалети із керівництво управління ПФУ стосувалися поточного стану виплати пенсій та ситуації, яка складається сьогодні на ринку праці. «Міські пенсіонери за лютий місяць пенсії отримали вчасно, жодному з них, не зважаючи на складну економічну ситуацію, пенсія не зменшилася», — зазначив керівник управління фонду Борис Курінний. Водночас Борис Леонтійович висловив стурбованість, що кількість офіційно працюючих, за звітами самих же роботодавців міста, зменшилася. Це позначається на обсягах поступлень до фонду та розмірах майбутніх пенсій шполян.

Найбільше зменшили кількість застрахованих осіб у ТОВ «ШЗЗЧ-Метровагонмаш» — на 192 особи, ТОВ «Оріон-Гласс» — 34 особи, ПАТ «Шполянський молокозавод» — 26 осіб, філії «Шполянський райавтодор» — 14 осіб, ПАТ «Шполянське АТП-17150» — 13 осіб.

У січні цього року, згідно інформації платників, створено 7 нових робочих місць, проте 4 з них — за рахунок коштів районного центру зайнятості, тобто, коштів бюджету. «Попри всі складності, ми повинні зробити все належне, щоб шполяни в цей скрутний час отримували пенсії згідно графіків», — наголосив Віктор Михайлович.

Міський голова підтримав пропозицію пенсійників щодо розляду питання легалізації ринку праці на сесії міськради у першому півріччі цього року.

ДЖЕРЕЛО: sh.ckpfu.gov.ua