«Вікторія у рідних стінах»: черкащанки здобули перемогу в Кубку України з боксу

Цими вихідними в Черкасах завершився п’ятий змагальний день Кубку України з жіночого боксу. Протягом тижня в обласному центрі за перемогу змагалися 54 боксерки. На п’єдестал пошани зійшли і черкащанки.

Відтак, черкащанки здобули перемогу в наступних вагових категоріях: у ваговій категорії 51 кілограм бронзу здобула Валерія Іонан, Юлія Ковальчук стала третьою в категорії 57 кілограмів, а Марина Мальована стала володаркою кубку України у ваговій категорії 60 кілограмів.

  • Це найважливіша перемога у моєму житті за останні чотири роки. Коли одягали медаль, я спочатку не повірила, що перемогла. Так само не усвідомлювала це і на ринзі, коли оголошували результат бою. Я досі не вірю, що подолала цей складний шлях і перемогла у фіналі. Тепер у мене є можливість отримувати стипендію і поборотись за путівку на Олімпійські ігри в Токіо-2020, – розповідає Марина Мальована

Ще одна переможна вагова для черкащанки – 81 кілограм, де володаркою кубку України з боксу серед жінок стала Анастасія Шпанюк. І в останній ваговій категорії +81 кілограм срібну перемогу святкувала і черкащанка Тетяна Копань.