ВИРІШИВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ, А ОТЖЕ — УЧАСТЬ У ЖИТТІ ГРОМАДИ

Учасник АТО Михайло ВІТІВ: «ВИРІШИВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ, А ОТЖЕ — УЧАСТЬ У ЖИТТІ ГРОМАДИ»
Кандидат у депутати Матусівської сільської ради Михайло Вітів бачить себе активним учасником вирішення господарських проблем у селі, в якому проживає з родиною вже шість років. Учасник АТО, батько трьох дітей, Михайло Васильович вирішив не бути осторонь життя Матусова. Як і захист України у період перебування на передовій лінії оборони АТО, так і збереження інфраструктури громади, лагодження доріг, допомога школам для нього є вважливим у житті.
Стрілець 72-ої механізованої бригади Михайло Вітів був мобілізований у березні 2014 року — другим зі Шполянського району. Через рік демобілізувався, але не виключає, що знову доведеться стати на захист України.
— З мого погляду на життя, після втрати великої кількості друзів у цій війні, бачити невикорінену бюрокра-тію, корупцію та зрадницькі явища в нашій державі мені найтяжче, — ділиться думками пан Михайло. — Зрозуміло, що поміж нас багато внутрішніх ворогів. Я людина ідейна, не маю шкідливих звичок, подекуди імпульсивний, але ця імпульсивність — від завищеного почуття справедливості. Маю велике бажання продовжити служити своїй рідній землі і після фронтових буднів мрію перейнятися господарськими справами у селі Матусів, яке стало для мене і моєї сім’ї вже рідним. Якщо мої односельчани довірять мені депутатський мандат, я не підведу нікого.
Розмовляла
Наталія ДАВИДЕНКО.
Фото Віктора КРАВЧЕНКА