ВИШИВАНКА — ЦЕ ПАСПОРТ УКРАЇНЦЯ

Зважаючи на важкий для нашої країни час, зараз саме той момент, коли слід пробуджувати патріотизм у школярів. Про це чудово відомо колективу Шполянської загальноосвітньої І—ІІІ ступенів школи №5.

Щорічно 9 листопада ми святкуємо День української писемності. Цей рік не став винятком. В цей день в нашій школі було проведено конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, конкурс малюнків «Країн багато, а Україна в нас одна», та перлиною дня стало свято вишиванки, яке організували та провели заступник директора з виховної роботи Лариса Лісогор та педагог-організатор Галина Седик. Всі учні школи з великим захопленням сприйняли та підтримали цю ідею, не залишилися осторонь і вчителі школи, які теж взяли активну участь у конкурсі вишиванок. Класні кімнати перетворилися на справжні українські світлиці, прикрашені вишитими рушниками, іконами, серветками, картинами. А учні замайоріли розкішними вишиванками серед похмурої осінньої днини.

Кожен старався з усіх сил, адже подібними святами ми піднімаємо дух патріотизму та прославляємо рідну неньку Україну. Наприкінці дня було підбито підсумки конкурсу та визначено переможців.

Завдяки спонсорській допомозі приватного підприємця Інни Мальчик переможці були нагороджені солодкими призами.

Олександра ЛІСОГОР, учениця 11 класу Шполянської загальноосвітньої І—ІІІ ступенів школи №5.