Вітаємо із ювілеєм!

Дорожить довірою загалу

Олег Миколайович Тішков належить до тієї категорії людей, які не хваляться ні званням, ні знанням. Народився він 26 лютого 1968 року в Харківській області. Але потім доля розпорядилася так, що Олег Миколайович після переїзду з батьками до Черкаської області вже, якщо не враховувати кількох років, не залишає її. В смт Драбові закінчив середню школу. Рік працював старшим піонервожатим. Після служби в армії повертається до Драбова і працює керівником гуртків в позашкільних закладах. В 1994 році здобуває вищу освіту в Черкаському державному педагогічному інституті, одержавши спеціальність учителя фізики і математики. За направленням призначається в Шполянську школу №3. З тих пір і донині лише на рік залишає Шполу. Тут кілька місяців завідує районною фільмотекою. А в листопаді 1999 року призначається директором Шполянської восьмирічної школи №4, маючи за плечима вже певний досвід практичної роботи. Тож здобутий досвід, помножений на відповідальне ставлення до справи, дозволив одержати позитивний висновок обласної комісії в 2001 році про управлінську діяльність в цьому закладі Цей висновок сприяв призначенню Олега Миколайовича інспектором шкіл відділу освіти. Водночас не пориває він зв’язків і з Шполянською школою №3, працюючи в ній за сумісництвом вчителем інформатики. З роками збагачується досвід, зростає авторитет. І ось у 2010 році Олег Миколайович обирається головою ради голів профкомів закладів освіти. Вибір на нього, як на мене, випав не випадково. Адже до цього він здолав не один освітянський щабель.

На посаді голови районної профспілкової організації, на яку Олег Миколайович, до речі, обраний вже вдруге, послідовно відстоює трудові, професійні і соціально-економічні права та інтереси освітян, дбає про оздоровлення і дозвілля педагогів та їх сімей. Для цього щорічно виділяються кошти на матеріальну допомогу та культмасову роботу.

За сумлінну працю і досягнуті успіхи Олег Миколайович нагороджений грамотою Черкаської обласної ради та іншими грамотами різного рівня. Він має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший учитель».

Добрий сім'янин. Разом з Галиною Анатоліївною, яка також учитель і до того ж з учительської сім'ї, виростили й виховали сина, яким, не без підстав, гордяться.

Тож з нагоди прожитого півстоліття хочеться щиро привітати Олега Миколайовича й побажати йому довгої життєвої дороги, сімейного благополуччя, незмінної довіри та поваги від людей.

                                                                                                                                                                                        Володимир Кравець, м.Шпола

       Щиро вітаємо Вас, шановний Олеже Миколайовичу, з цим чудовим ювілеєм і бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків! Цінуємо Ваш талант організатора, мудрого порадника, педагога. А ще воліємо, щоб поряд із Вами завжди була працьовита, віддана і випробувана в штормах славна команда колег і однодумців, яка завжди підтримуватиме вогонь Ваших незгасимих ідей і помислів.

Хай життя Ваше квітує цвітом,

І ювілей приходить знов і знов,

А доля хай дарує з кожним роком –

Міцне здоров’я, щастя і любов!

Хай Мати Божа Вас оберігає

Від зла, хвороби і журби,

Нехай Господь достатку посилає

Сьогодні, завтра і завжди!

 

З повагою Ваші колеги, колектив

Шполянського районного

методичного кабінету