Військовослужбовці Звенигородщини проходять безкоштовне зубопротезування

Багато наших захисників гостро потребують послуг стоматологічного протезування. І таку можливість вони отримали завдяки пілотному проекту Мінохорони «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України». Зараз його реалізують в межах Звенигородської громади і скорстатись безкоштовними стоматологічними послугами виявили бажання 8 захисників міської громади.

Реалізацією проєкту займається відділ з питань ветеранської політики виконавчого комітету Звенигородської міської ради. Спеціалісти відділу розповідають, що вже є перші пацієнти з числа ветеранів та інвалідів. Загалом виявили бажання пройти безкоштовне зубопротезування 8 захисників із нашої громади, а перші з них вже розпочали лікування, яке безпосередньо організоване на базі КНП "Черкаська обласна стоматологічна поліклініка Черкаської обласної ради".

Так, цього тижня 3 захисників відвідали Черкаську обласну стоматологічну поліклініку. До речі, за необхідності, в медичному закладі до справи долучаються й спеціалісти громадської приймальні депутата Черкаської облради Олександра Воскобойніка, які допомагають в оформленні документів та заяв для проходження зубопротезування, надають необхідну консультативну допомогу.

Зі слів учасників бойових дій, які стали першими пацієнтами з числа звенигородчан, їх приємно вразили сучасні методи діагностики стану зубів та щелеп, а також те, що лікарі-хірурги - справжні майстри своєї справи. Вже під час першого ж візиту їм без затримок зробили всі необхідні маніпуляції: від діагностики до видалення та лікування зубів. Кожному окремо, після обговорення методів та варіантів зубопротезування, індивідуально визначено терміни наступних візитів.

У відділі з питань ветеранської політики виконавчого комітету Звенигородської міської ради наголошують, що отримати допомогу в межах пілотного проекту можуть не лише учасники бойових дій, військовослужбовці, а також і цивільні, що отримали інвалідність внаслідок війни. Скористатися програмою безоплатного зубопротезування пацієнт може один раз протягом року. За показанням медиків їм можуть виконати повні або часткові знімні та незнімні протези, а також протезування коронками. Гранична вартість наданих медичних послуг, згідно з постановою уряду, не може перевищувати 14 984 гривень.

За більш детальною інформацією та для участі у безоплатному зубопротезуванні захисники та захисниці зі Звенигородської громади можуть звернутись до відділу з питань ветеранської політики виконавчого комітету Звенигородської міської ради, який знаходиться в кабінеті №2 в приміщенні ЦНАПу або безпосередньо до начальника відділу Олега Єременка за телефоном 0676598705.

За інформацією Звенигородської міської ради

Коментарі