Вмикайте, що хочете: завтра Черкащина буде цілий день зі світлом

За розпорядженням Міністерства енергетики України відповідно затвердженого графіку з 24 січня по 2 лютого в усіх областях країни проводитимуться режимні виміри погодинного активного електричного навантаження. Такі заходи необхідні для того, щоб отримати об’єктивні дані щодо споживання електроенергії за добу кожного регіону країни. По Черкаській області режимні виміри проводитимуть 24 січня, тож у зв'язку з цим графіки погодинних відключень не застосовуватимуться.

Відтак, 24 січня з 00:00 до 24:00 (одну добу) по Черкаській області відключень електроенергії не планується, ліміти потужності будуть відсутні. Але у разі нестабільної роботи об’єднаної енергосистеми країни, або при виникненні загрози ракетних обстрілів, будуть застосовуватися аварійні відключення.

Від виміряних завтра величин залежатимуть майбутні ліміти потужності для Черкаської області. Ці дані будуть вихідними при формуванні графіків обмежень та відключень.

Тому для того, щоб зрозуміти скільки мегават в цілому потрібно області для нормальної, повноцінної роботи, енергетики радять планувати свій день з врахуванням того, що обмежень електроенергії не буде. Використовувати електроприлади можна як у звичайних повсякденних умовах.

Виміри електричного навантаження проведуть у всіх регіонах країни для того, щоб мати реальну картину прогнозованого споживання в кожній області та відзвітують перед НЕК «Укренерго» та Міністерством енергетики України. Відтак інформація про погодинне активне електричне навантаження стане основою для перегляду лімітів для кожної області зокрема.

За інформацією пресслужби ПАТ "Черкасиобленерго"