Внесено зміни до районного бюджету нинішнього року

17 березня в сесійній залі районної ради відбулась позачергова, 39 сесія районної ради VI cкликання. Із 56 депутатів присутні на ній було 40.

Запропоновані на розгляд сесії питання, а саме «Про хід виконання програми профілактики злочинності в районі на 2011—2015 роки», про районну цільову програму «Призовна дільниця» на 2015—2016 роки, інформація про хід виконан­ня соціальної програми «Онкологія» на 2014—2016 роки та програми розвитку книговидавничої справи на 2013—2015 роки, виконання програми позашкільної освіти на період до 2014 року, земельні питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та інші, депутатами не обговорювались, і роздані їм проекти рішень були прийняті за основу і в цілому одностайними голо­сами присутніх на сесії.

Дещо більше уваги було зосереджено на виступі начальни­ка фінансового управління райдержадміністрації Володимира Пустовіта, який звітував на сесії з виконання районного бюд­жету за 2014 рік і інформував присутніх про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

Під час обговорення виступу пропозиція, внесена депу­татом О.І.Піроговим щодо перенесення на наступну сесію розгляду питання надання фінансової підтримки засобам масової інформації, зокрема виділення 140 тис. грн. районній газеті «Шполянські вісті», не отримала одностайної підтримки депутатів. З 40 депутатів за цю пропозицію проголосувало 4.

Оскільки у присутніх виникали запитання щодо результатів діяльності правоохоронних органів із розслідування деяких кримінальних справ, було запропоновано направити запит до РВ УМВС і на наступній сесії районної ради заслухати началь­ника РВ УМВС В.О.Кутового з цього питання.

Лариса БАЧИНСЬКА