Волонтери міста повернулись із зони АТО

Днями від приміщення Шполянської міської ради з гуманітарною допомогою у зону АТО від’їжджали шполянські волонтери. Поїздку вже вкотре організовує консультант з питань комунального забезпечення воїнів АТО та їхніх сімей, координатор волонтерського руху на території м. Шполи Сергій Кепша.

На передову у село Затишне Волноваського району Донецької області Василь Білецький, Євгеній Русанов і Сергій Кепша 10 грудня завантажили та відвезли продукти харчування, теплі речі, предмети гігієни і найголовніше замовлення — будівельні матеріали. Центр тісно співпрацює із районним військовим комісаріатом, тому отримувати гуманітарну допомогу нашим землякам, що перебувають у зоні антитерористичної операції на Сході, вже давно стало звичним явищем.

Як зауважує Сергій Кепша, допомога нашим воїнам була б не можливою, аби не підтримка соціальних партнерів. Так і цього разу за спонсорські кошти від Групи компаній «ЛНЗ» придбали на поїздку дизельне пальне. З продуктами харчування допоміг голова вуличного комітету вулиці Даріївської Василь Білецький та волонтер Євгеній Русанов. А зібрати будівельні матеріали АТОвцям на Схід посприяв райвійськкомат.

Раділи зустрічі із нашими волонтерами й самі солдати першої танкової бригади у Затишному. Нині там несуть службу двоє наших земляків: Святослав Боднар із села Васильків і шполянин Костянтин Курінний. Останній під час третьої хвилі мобілізації пішов добровольцем у зону АТО, тепер — мобілізований за контрактом.

— Як приємно відчувати тут, що тебе не забувають у рідній стороні, — розповідає боєць Святослав Боднар. — Дуже вдячні шполянським волонтерам за постійну підтримку. Особливо за будівельні матеріали, адже ми з побратимами збираємось збудувати лазню! Як не прикро, але наразі це найбажаніша наша мрія!

Святослав також побажав усім землякам веселих новорічних свят, здоров’я і миру. І щоб назва населеного пункту, де вони тримають військові позиції «Затишне», перетворилась у затишну реалію для України.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ.