Волонтерський центр «МАРЛОГ»: підтримка сімей з дітьми, що переселились на Шполянщину

«Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; бо кожен, хто просить, одержує, хто шукає – знаходить, а хто стукає – відчинять йому», – цей мудрий Біблійний вислів у час воєнного лихоліття є рушійною силою і волонтерів, і тих, хто отримує їхню допомогу.

Як повідомляє пресслужба Звенигородської районної ради, у квітні вони звернулися із заявкою-клопотанням у Міжнародний волонтерський логістичний центр «МАРЛОГ» про надання гуманітарної допомоги людям, які вимушено потрапили в біду внаслідок загарбницьких дій  російських окупантів і перебувають у скрутному становищі. Команда волонтерів Центру приймає замовлення безпосередньо від українців та передає їм допомогу під звіт, прозоро працює з міжнародними донорами, які довіряють громадським організаціям ще з 2014 року. 

Наприкінці червня центр турботи, що діє з початку війни у Звенигородській районній раді, поповнився адресними коробками з продуктами харчування, переважно дитячого, медичними засобами, засобами гігієни, одягом, підгузками, які отримано з Луцька від волонтерів центру «МАРЛОГ». Зважаючи на потреби евакуйованих дітей, які постраждали внаслідок бойових дій і проживають у родинах переселенців у Шполянській та Стеблівській громадах, у перші дні липня гуманітарні вантажі доставлено в місцеві центри допомоги. 

«Приємно відчути турботу волонтерів й усвідомлювати, що є чим вагомо підтримати сім'ї з дітками, яких по-родинному прихистили в нашій громаді.  Честь і шана за таку невтомну працю ініціативній команді «МАРЛОГ». Як і ми, вони працюють задля перемоги», – не приховувала радісних емоцій під час отримання дитячого харчування, взуття, одягу Леся Осадчук – директорка комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Шполянської міської ради, на базі якого діє нині Центр гуманітарної допомоги. 

«МАРЛОГ» обʼєднує під своїми крилами лише ті громадські організації, волонтерські обʼєднання, органи місцевого самоврядування та благодійні фонди України, які мають перевірену роками кришталеву репутацію. Приємно, що Центр, який працює під егідою Волинської військової адміністрації, відгукнувся на потреби жителів Звенигородського району, простягнувши руку довіри колективові районної ради та допомоги тим, кому зараз важко.