ВОНА ВІРИТЬ ЛИШЕ В ДОБРО

Десь пам’ятник повинен бути
Жінкам, що вчителюють на селі.
Колись же мають всі збагнути,
Що інші нагороди замалі.
Вони в селі є еталоном.
По ним вимірюється все.
На їх плечах і дім, і школа,
І кожна стійко те несе.
За ними сто очей пильнує,
Чи не оступиться яка?
І вчителька під наглядом існує
Свідоме все своє життя.
І може, саме дякуючи їм,
Вшановане ім’я Учитель.
Вони всім прикладом своїм Навчають гідно в світі жити.

Хочеться розповісти про вчительку, яка своєю діяльністю гармонійно доповнює і прикрашає Кримківський НВК, — вчителя географії, історії та правознавства Валентину Іванівну Марич. Її дитинство і юність пройшло на Київщині в невеликому селі з такою гарною назвою — Ромашки. Після закінчення Київського університету імені Т.Г.Шевченка стежки долі привели її на Шполянщину.спочатку в Антонівку, а потім — у Кримки, де створила сім’ю. Тут лелеки принесли їй дві донечки Євгенію та Ілону і синочка Славу. Всім вона допомогла здобути вищу освіту. Радують її тепер онучка Даринка, невістка Ніка, зяті Олександр та Роман. У всіх справах завжди поруч з нею, підставляючи їй вірне і надійне плече, коханий чоловік — Юрій Станіславович. Як та бджілка, турбується про свою родину, доглядає маму, якій уже пішов 92-й рік. Добротою свого серця ладна зігріти цілий світ. Вона вірить лише в добро!

А які таланти має наша дорога колега! Досконало володіє комп’ютером, добре знає програми переважної більшості шкільних предметів. Пише чудові вірші на свята, вітання вчителям, учням, гостям, які бувають у нашій школі. А ще Валентина Іванівна володіє чудовим глосом, душевно співає, приймає активну участь у художній самодіяльності сільського будинку культури. Кожному, хто цього потребує, вона готова прийти на допомогу. За це її шанують і поважають у Кримках.

25 жовтня Валентина Іванівна Марич відсвяткувала свій 60-річний ювілей. Тож прийміть, дорога наша, з нагоди цієї дати найкращі побажання від колег, учнів, батьків, всіх односельчан. Довгих, щасливих Вам років, Валентино Іванівно!

Хочемо Вам побажати
Миру й радості у хаті,
Міх здоров’я, кошик грошей,
Щастя від людей хороших.
Від дітей, онуків — втіху,
Добру вдачу, жменьку сміху.
До життя наснагу мати,
З добрим настроєм вставати.
На роботу поспішати,
Вчасно звіти всі здавати.
Для держави послужити,
Щоб всім краще в світі жити!
Колектив працівників Кримківського навчально-виховного комплексу